مهاجم باواریایی‌ها معتقد است که هو شدن احتمالی هم‌تیمی‌اش از سوی هواداران دورتموند در دیدار یکشنبه بی‌معنی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، توماس مولر در آستانه دیدار یکشنبه شب بایرن‌مونیخ مقابل بورسیا دورتموند در سوپرجام آلمان با اشاره به پیوستن مدافع فصل گذشته زردپوشان وستفالن به باواریایی‌ها گفت: به نظر نمی‌رسد هوملس از شرایطی که احتمالاً در این بازی پیش خواهد آمد، هراسی داشته باشد. سوت‌های اعتراض‌آمیز هواداران دورتموند و هو کردنش هم به نظرم کاملاً بی‌معنی خواهد بود.

وی افزود: متس سال‌ها برای دورتموند بازی کرد و نقش مهمی در موفقیت‌های اخیر این تیم داشته است، بنابراین هواداران دورتموند باید از او قدردانی کنند. در مقابل ما هم بازیکن بسیار باتجربه‌ای را به خدمت گرفتیم که به خوبی بازیکنان اطرافش می‌تواند ارتباط برقرار کند و عقایدش را با آنها در میان بگذراد. هوملس، خرید خیلی خوبی بود. می‌دانیم که هوملس می‌تواند بازیکن خیلی مهمی برای ما باشد، اما روی او هم فشاری نخواهیم آورد. او توانایی‌های زیادی از جمله کار با توپ دارد.

مهاجم ملی‌پوش سرخپوشان مونیخی در مورد اهداف این تیم در فصل پیش‌رو اظهار داشت: ما اهدافی را این فصل دنبال خواهیم کرد که هر فصل داشته‌ایم. می‌خواهیم تمامی جام‌های ممکن را از آن خود کنیم. به هر حال اهداف ما بزرگ هستند و نمی‌توان در فوتبال هر چیزی را پیش‌بینی کرد. حتی با وجود ارائه بازی عالی ممکن است شما بازی را به حریف واگذار کنید و برعکسِ این موضوع هم صدق می‌کند.

مولر در دفاع از عملکرد گواردیولا در سه فصلی که هدایت این تیم را برعهده داشت، گفت: پپ رکورد و آمار بدی از خود در بایرن بر جا نگذاشت. قبول، او یک جامی(لیگ قهرمانان) را که باید نتوانست برای بایرن به ارمغان بیاورد و این قطعاً بد است. به هر حال بحثهمیشه این است که برای رسیدن به اهداف باید عملکرد خوبی داشت و کمی هم خوش‌شانس بود.

مهاجم بایرن تصریح کرد: البته کارلو آنچلوتی ممکن است رویکردهای جدیدی داشته باشد که می‌تواند در بازی‌های حساس به کارمان بیاید و کمک‌مان کند، اما به هر حال هیچ تضمینی برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد.

مولر و هم‌تیمی‌هایش در بازی یکشنبه به دنبال کسب نخستین جام خود در سوپرجام آلمان پس از سال ۲۰۱۲ هستند. او در این باره اظهار داشت: ما سه سال است که این جام را نبرده‌ایم و همین انگیزه کافی در ما برای تقابل با دورتموند ایجاد کرده است. سوپرجام، چیزی بین یک جام مهم و یک بازی آزمایشی است. اگر بایرن با دورتموند تقابل کند، بازی می‌شود که کل آلمان تماشایش می‌کنند.