سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال لسترسیتی پس از شکست تیمش در جام خیریه برابر شیاطین سرخ، درباره فصل جدید لیگ برتر اظهارنظر جالبی انجام داد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال لسترسیتی، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس با قبول شکست ۲ بر یک برابر منچستریونایتد، فرصت فتح جام خیریه انگلیس را از دست داد که در این بازی گل ضربه سر زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی جدید شیاطین سرخ، سرنوشت مسابقه را تعیین کرد.

رانیری پس از این بازی اظهار داشت: به منچستریونایتد تبریک می‌گویم، همین‌طور به بازیکنانم خودم، چون آنها هم بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادند. در نیمه دوم ما بهتر بازی کردیم. من فکر می‌کنم حداقل چیزی که حق‌مان بود از این بازی بگیریم، رسیدن به ضربات پنالتی بود. به‌هر حال زمانی که شما برابر قهرمانان بزرگ بازی می‌کنید، چنین اتفاقاتی ممکن است رخ دهد. منچستریونایتد قدرت ضدحملات ما را به خوبی می‌دانست و هر کاری برای خنثی کردن این ضدحملات می‌توانست انجام داد. ما صددرصد آماده نبودیم، اما این بازی هم برای‌مان نکات مثبتی داشت. سرمربی ایتالیایی روباه‌ها سپس به فصل جدید لیگ برتر انگلیس که از هفته آینده استارت می‌‌خورد، اشاره داشت و اظهارنظری انجام داد که خبرنگاران را به خنده واداشت. وی که تیمش به عنوان مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها، کارش را آغاز می‌کند، گفت نه تنها به قهرمانی یا کسب سهمیه لیگ قهرمانان و حتی لیگ اروپا فکر نمی‌کند، بلکه بقا در لیگ برتر با ۴۰ امتیاز هدف اوست. رانیری تأکید کرد: هدف ما کسب ۴۰ امتیاز است. نخندید! من کارم را با همان فلسفه‌ای که فصل گذشته داشتیم و با همان تواضع آغاز می‌کنم. همین! چیزی که ما فصل گذشته کسب کردیم، عالی بود، اما الان هدف ما کسب ۴۰ امتیاز است. اول بگذارید این هدف را محقق کنیم، بعد ببینیم چه می‌شود.