دیدار آلمان و لهستان با تساوی بدون گل به پایان رسید تا هر دو تیم چهار امتیازی شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، دو تیم آلمان و لهستان در دومین دیدار خود در یورو ۲۰۱۶ به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه نخست آلمان ها بدون تغییر نسبت به بازی قبل به میدان رفتند و امیدوار بودند تا با برتری در این بازی بتوانند صعود خود را به مرحله بعد قطعی کنند.

با این حال بازی دو تیم در نیمه نخست فراز و نشیبی نداشت و بدون موقعیت جدی از هر دو تیم به پایان رسید و داور مسابقه راس ۴۵ دقیقه سوت پایان بازی در این نیمه را به صدا درآورد تا دو تیم برای برتری در این بازی تنها ۴۵ دقیقه دیگر نیاز داشته باشند.

در طرف دیگر روبرت لواندوفسکی نیز در خط حمله تنها بود و نتوانست موقعیت زیادی روی دروازه آلمان ایجاد کند. بازیکنان آلمانی که شناخت خوبی از او داشتند از جمله بواتنگ به خوبی او را مهار کردند تا نتواند روی دروازه نویر خطرساز شود. آلمان با برتری در مالکیت کماکان توان موقعیت سازی نداشت، نبود مهاجم هدف سانترها را بی ثمر کرده بود و در آن سو نبود خلاقیت مانع از نفوذ به قلب دفاع حریف می شد.

در نیمه دوم لهستان خیلی زود می توانست دروازه آلمان را باز کند ولی میلیک نتوانست در دهانه دروازه توپ سرگردان را وارد دروازه نویر کند. یک دقیقه بعد گوتسه می توانست آلمان را به گل برساند که او نیز موفق نبود و توپ او از کتار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی دو تیم گلی در برنداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا اولین تساوی بدون گل جام رقم بخورد و هر دو تیم نیز چهار امتیازی شوند و در رده های اول و دوم گروه خود قرار گیرند.

همچنین آخرین دیدار بدون گل‌ آلمان نیز ۲ سال پیش برابر لهستان در دیداری دوستانه بود که این بار در یورو تکرار شد.