سرمربی تیم فوتبال روستوف پس از تساوی مقابل اندرلخت در بازی رفت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا به تمجید از ستاره ایرانی تیمش پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج،  تیم فوتبال روستوف روسیه شب گذشته در حضور ۸۳ دقیقه ای سعید عزت اللهی و ۳۴ دقیقه ای سردار آزمون، در دور سوم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا در بازی رفت مقابل اندرلخت بلژیک به نتیجه تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد که یکی از این گل ها را عزت اللهی در دقیقه ۱۶ به ثمر رساند.
قربان بردیف سرمربی ترکمنستانی روستوف پس از این دیدار اظهار داشت: ابتدا باید به هواداران روستوف بخاطر این جشنواره فوتبالی تبریک بگویم. اما درباره بازی باید بگویم با توجه به عملکرد بازیکنانم از نتیجه بازی راضی هستم. در این بازی اندرلخت با مهارت از تمام فرصت‌های خود و اشتباهات ما در نیمه اول استفاده کرد و موفق شد با نتیجه خوبی به خانه برگردد.
وی در ادامه به تمجید از سعید عزت اللهی مدافع ملی‌پوش کشورمان پرداخت و گفت: سعید در این بازی از ابتدا در ترکیب اصلی قرار گرفت و بجز چند مورد، در بقیه دقایق خیلی خوب بازی کرد. او موفق شد بر هیجانی که معمولا دامن گیر بازیکنان جوان در رقابت های اروپایی می شود، غلبه کند.
بردیف در پایان گفت این بازی برای هر دو تیم شروع فصل تلقی می شود.