رئیس باشگاه اینتر میلان اعلام کرد سرمربی ایتالیایی و ستاره آرژانتینی این باشگاه جایی نمی روند.

به گزارش خبرگزاری موج، اریک توهیر رئیس باشگاه  اینترمیلان ادعا کرد برخلاف شایعات منتشر شده روبرتو مانچینی، سرمربی و مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی این تیم در جوزپه مئاتزا خواهند ماند.
گزارش ها حاکی از آن بود که ناپولی برای خرید ایکاردی بیش از ۵۰ میلیون یورو پیشنهاد داده و مانچینی نیز از استراتژی اینتر در نقل و انتقالات انتقاد کرده و به دلیل اختلاف با کادر مدیریتی قصد استعفا دارد.
اما توهیر پس از جلسه ی شب گذشته با سرمربی تیمش، همه چیز را تکذیب کرد و گفت: «این جلسات به اتحاد ما کمک می کند و فرصت مهمی است برای تعیین اهداف و مسیرمان برای فصل های آتی.
ما علاقه‌ای به فروش ایکاردی نداریم. از طرف ناپولی پیشنهادی برای جذب ایکاردی دریافت کردیم اما قصد فروش او را نداریم. و چندی قبل یک سال دیگر قراردادش را تمدید کردیم. مانند یک خانواده می‌توانیم کنار هم بنشینیم و مشکلات را حل کنیم تا از این طریق آینده‌ای روشن برای باشگاه بسازیم. ایکاردی، کاپیتان و بازیکن کلیدی ماست و از بودن او در تیم خوشحالیم.
توهیر در ادامه از تمایلش به ادامه همکاری با مانچینی حرف زد و افزود: «مانچو سرمربی تیم من است. او داخل زمین با بازیکنان و بیرون زمین با مدیریت همکاری می کند. من به کارش اعتقاد زیادی دارم.
در ۲ روز آینده ملاقات مجددی برای ترسیم آینده باشگاه برگزار می‌کنیم. ما با هم کار می‌کنیم و قرار نیست جدا از هم باشیم.