سرمربی استقلال با اشاره به نداشتن زمین تمرین ثابت برای تیمش از رفتار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شدیدا انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین عصر پنجشنبه استقلال درباره آخرین شرایط این تیم گفت: از وضعیت بدنی تیمم راضی هستم. با آمدن بدنساز خارجی، شرایطمان تغییر کرد. یک برنامه را با نظر او انجام دادیم. خیلی از آمدن او راضی هستیم. امروز متوجه شدم بازیکنی که می‌خواهد به تیم ملی برود، باید از فیلتر استقلال و پرسپولیس بگذرد. جوانان خوب و باهوشی داریم و بزرگترهای تیممان هم به خوبی آنها را کمک می کنند.

او ادامه داد: از نحوه تمرینات راضی هستیم و از باشگاهمان بابت اردوی ارمنستان تشکر می‌کنم. از آقای افشارزاده و جهانیان خواسته ام جای ثابت برای تمرین به ما بدهند. قرار بود ما به زمین شماره دو بیاییم و دیدم که آقای طاهری هوس کرده اند سه روز در هفته آنها به اینجا بیایند. آنها دو ورزشگاه دارند و ما ورزشگاهی نداریم. صلاح هم نیست که دو رقیب بخواهند هر روز یک جا تمرین کنند. جهانیان قول داده اینجا را برای ما بگیرد. می خواهم به آقای طاهری بگویم که درست است ما رقیب هستیم ولی نمی‌شود هرجا ما می رویم، آنها هم بیایند. هرجا که ما ورود می کنیم، ایشان هم نصفش را می خواهد. مطمئنم که آقای جهانیان یک زمین برای ما می گیرد. ما زمین دیگری نداریم.

سرمربی استقلال درباره ورودی و خروجی استقلال و وضعیت کنعانی زادگان، بیان کرد: درباره کنعانی زادگان اطلاعات داشتیم که بازیکن پرسپولیس نیست و او را از ملوان جذب کرده ایم. ما اصول را رعایت کردیم و قراردادش را ثبت کرده ایم. کارت بازی او هم باید صادر شود. ما سه سال سن تیم را پایین آوردیم. جوانان باتجربه ای جذب کرده‌ایم که به تیم ملی و اروپا امیدوار باشند. درباره وضعیت زکی پور هم شنیده ام که نفت جلوی او را گرفته است. او زیر پنجاه درصد گرفته و قرارداد او فسخ شده است. نفت پایه ای نداشته است. تیم نفت در این ده سال تخلف کرده است. او یک طرفه با پایه های نفت فسخ کرده است. ۶ میلیون قرارداد او بوده اما یک قران به او نداده اند و الان بازیکن ماست. اگر بخواهند جلوی او را بگیرند، مبارزه با قوانین فیفا است.

وی در پاسخ به پرسشی درباره شروع لیگ، گفت: بازیکنان ما برای لیگ لحظه شماری می کنند. یکی از بهترین های ما رحمتی است که او را نداریم. من درباره او هم صحبت می‌کنم و بهتر است قبل از بازی با نفت در این باره چیزی نگویم. با ادله و منطق دوستان را قانع می‌کنم که مسیر اشتباهی رفته اند. درباره تماشاگران هم باید بگویم که از سال ۲۰۰۰ محروم کردن تماشاگران جمع شده است. تیم بارسلونا و رئال از قبل، وی آی پی خود را می فروشند. سال به سال آنها بلیط خود را می فروشند و برایشان منبع درآمد است. اگر هواداران آنها توهین کنند، محروم می شوند؟ باید قوانین را یک بازنگری بکنیم. به نظرم ظلم بزرگی به هواداران استقلال بود. از دوستانمان گله دارم. در رابطه با هوادارانمان می دانیم که دعای ۳۰ میلیون هوادار پشت سر ماست.

او درباره بازی با نفت هم گفت: یکی از دوستان گفته بود افکار من را می شناسد ولی باید بگویم که افکار ما هر سال عوض می شود.

منصوریان در پاسخ به این سوال که چه قولی به هواداران تیمش می دهد، عنوان کرد: ما قول می دهیم که خوب بازی کنیم و در کنارش نتایج خوبی بگیریم.

او درباره شهباززاده نیز گفت: من در این سال ها خیلی بازیکن دیده ام که در این شرایط گرفتار شده است؛ بین آینده و رویایش در اروپا و قلبش در استقلال. روز آخر به او گفتم حاضر به از دست دادن تو نیستم. او استقلال را دوست داشت و از طرفی دوست داشت یک افق جدید را تجربه کند. برای او آرزوی موفقیت می کنم. از هوادارانمان می‌خواهم کوچکترین کامنت و توهینی برای او نگذارند. ما باید یک ادبیات جدید ایجاد کنیم. او روزی به جمع ما باز می گردد. نباید با یک ادبیات عجیب و غریب او را بزنیم و بعدا با یک ادبیات متضاد او را دعوت کنیم.