سرمربی باشگاه منچستر یونایتد بر این باور است تا اریک بیلی زبان نیاموزد نمی تواند یشرفت کند.

به گزارش خبرگزاری موج،واران در ۱۸ سالگی به رئال مادرید پیوست و تحت هدایت مورینیو،‌خیلی سریع در رئال مادرید برای خود جایگاهی پیدا کرد و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین مدافعان جوان جهان شناخته می‌شود.
اریک بیلی که روز گذشته در دیدار دوستانه یونایتد مقابل ویگان به میدان رفت، به شدت توسط هواداران یونایتد تشویق شد و مورینیو مدعی شد که می‌تواند روندی مثل واران برای بیلی در پیش بگیرد.
او گفت: همان تشویق‌های هواداران در زمانی که من اریک را تعویض کردم، نشان دهنده خیلی چیزهاست. البته که او جوان است و از فضای دیگری وارد شده ولی می‌توان کیفیت حال و حاضرش را دید.
این اولین بار بود که اریک پیراهن یونایتد را می‌پوشید. او نمی‌تواند انگلیسی صحبت کند و تنها با زبان فرانسوی و اسپانیایی با دیگر بازیکنان ارتباط می‌گیرد بنابراین او باید گام به گام جلو بیاید و برای همین بود که من ۴۵ دقیقه به او فرصت دادم. می‌خواستم دقایق بیشتری در اختیارش قرار دهم. او باید با دیگر بازیکنان در ارتباط باشد تا یشرفت کند.
سعی خواهم کرد که او بهتر و بهتر شود. این کار را با دیگر مدافعانی که در اختیار داشتم انجام دادم، ‌مثل واران که سعی کردم بهترین بازی را از او بگیرم.