دیدار دو تیم استقلال و گانزاراسا با برتری ۴ بر یک آبی‌های پایتخت به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال استقلال که جهت اردوی آماده سازی خود در کشور ارمنستان به سر می‌برد در دومین دیدار تدارکاتی خود در این کشور برابر گانزاراسا به میدان رفت و این تیم را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد.

در ترکیب استقلال مهدی رحمتی، هرایر مگویان، خسرو حیدری، رابسون جانواریو، امید ابراهیمی، امید نورافکن، جابر انصاری، وریا غفوری، بختیار رحمانی، فرشید باقری و کاوه رضایی به میدان رفتند.

آبی‌های پایتخت در همان نیمه نخست بازی تهاجمی را در دستور کار خود قرار دادند و با گل‌های جابر انصاری در دقیقه ۳۴،۴۴ و ۴۵ نیمه اول را به سود خود به پایان بردند. با آغاز نیمه دوم همه بازیکنان استقلال به جز مهدی رحمتی تعویض شدند و استقلال با ترکیب فرشید اسماعیلی، امین حاج محمدی، یعقوب کریمی، آرش افشین، محسن کریمی، میلاد زکی‌پور، بهنام برزای، علی قربانی، مجید حسینی و میثم مجیدی به میدان رفت.

در نیمه دوم و در ابتدای بازی تیم ارمنستانی به یک گل رسید تا نتیجه سه بر یک شود اما استقلالی‌ها در اواسط نیمه دوم روی ضربه پنالتی که به دست آوردند به گل چهارم خود دست پیدا کردند. یعقوب کریمی در دقیقه ۷۰ چهارمین گل استقلال را به ثمر رساند.

از این دیدار کمتر از ۱۰۰ هوادار ایرانی دیدن کردند و تیم استقلال را مورد تشویق قرار دادند.