سنگربان صبای قم در لیگ‌های چهاردهم و پانزدهم فوتبال باشگاه‌های برتر کشور برای سومین فصل متوالی قرارداد خود را با صبای قم تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، دروازه‌بانی که در دو فصل اخیر رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور زیر نظر مربیانی همچون عبدالصمد مرفاوی، مهدی تارتار و علی دایی برای صبای قم به میدان رفته‌ است، بار دیگر برای حضور در صبا با مدیریت این باشگاه به توافق رسید.

این دروازه‌بان میلاد فراهانی است که با نظر مساعد کادر فنی جدید صبا به مدت یک فصل دیگر و برای حضور در لیگ شانزدهم در صبا ماندگار شد، سنگربانی که در نقل و انتقالات پیش‌فصل چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور که دروازه‌بان مطرحی همچون مهرداد طهماسبی سنگربان‌ اصلی صبای قم بود به نماینده فوتبال استان قم ملحق شد.

فراهانی در آغاز چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور که عبدالصمد مرفاوی هدایت صبای قم را بر عهده داشت به عنوان جانشین مهرداد طهماسبی روی نیمکت ذخیره‌های صبای قم می‌نشست و در نیم‌فصل دوم برای صبا در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت.

در نیم‌فصل دوم رقابت‌های چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور که مهدی تارتار جانشین عبدالصمد مرفاوی در راس کادر فنی صبای قم شد، با نظر این مربی میلاد فراهانی به عنوان دروازه‌بان دوم و ذخیره طهماسبی، در درون دروازه صبا قرار گرفت و از آن زمان به بعد ارزش‌های خود را نشان داد.

فراهانی در دوره‌ پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نیز با اعتماد علی دایی برای حراست از دروازه‌ نماینده قم در صبا ماندگار شد و در کنار خود دروازه‌بان‌های جوانی همچون حامد لک را نیز داشت و البته نیمکت نشین این دروازه‌بان جوان شد ولی در دور برگشت با نشان دادن توانایی‌های خود از هفته بیست و سوم به بعد دروازه‌بان اصلی تیم صبای قم شد.

با توجه به بازی ضعیف حامد لک در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در مسابقه صبای قم برابر پرسپولیس تهران، علی دایی از آن هفته به بعد حامد لک را روی نیمکت ذخیره‌های صبا نشاند و میلاد فراهانی را جایگزین این دروازه‌بان کرد.

فراهانی از هفته بیست و چهارم تا سی‌ام رقابت‌های پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران جانشین حامد لک شد و بدین‌ترتیب همانند لیگ چهاردهم در هفته‌های پایانی دور برگشت سنگربان اصلی صبای قم شد و امسال نیز قرارداد خود را با صبای قم تمدید کرد.

اما با رفتن علی دایی از صبای قم و روی کار آمدن عبدالصمد مرفاوی به عنوان سرمربی جدید این تیم، میلاد فراهانی بار دیگر مورد توجه صبا واقع شد و بدین‌ترتیب قرارداد وی که در لیگ پانزدهم تمام شده بود، برای مدت یک فصل دیگر در لیگ شانزدهم تمدید شد و فراهانی بار دیگر در کنار حامد لک دروازه‌بان‌های صبا خواهند بود.