در رده‌بندی پردرآمدترین ورزشکاران جهان در یک سال اخیر، مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید بالاتر از رقیب آرژانتینی خود در تیم فوتبال بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، نشریه فوریس آمریکا، فهرست پردرآمدترین ورزشکاران دنیا در ۱۲ ماه گذشته را منتشر کرده است که در این فهرست کریستیانو رونالدو با درآمدی معادل ۸۸ میلیون دلار پردرآمدترین ورزشکار دنیا بوده و پس از او لیونل مسی، مهاجم آرژانتینی بارسلونا با درآمدی ۸۱٫۴ میلیون دلاری در رده دوم قرار دارد.

پیش از این طی یک دهه اخیر، تایگر وود گلف‌باز معروف آمریکایی و فلوید می‌ودر، بوکسور آمریکایی در صدر رده‌بندی پردرآمدترین ورزشکاران جهان قرار داشتند اما مصدومیت‌هایی که وودز را از اوج آمادگی دور کرده است و نیز تصمیم می‌ودر برای بازنشستگی، سبب شده است که رونالدو و مسی به صدر رده‌بندی پردرآمدترین ورزشکاران جهان برسند. رونالدو پس از مایکل جردن، اسطوره بسکتبال NBA تنها دومین ورزشکار از یک رشته ورزشی تیمی است که در صدر رده‌بندی پردرآمدترین‌ ورزشکاران قرار گرفته است. آخرین بار جردن این عنوان را در سال ۱۹۹۰ کسب کرد. صعود رونالدو و مسی به صدر رده‌بندی پردرآمدترین ورزشکاران جهان که موفقیت‌های تیمی اخیر آنها تأثیر به سزایی در این اتفاق داشته، سوژه کاریکاتور جدید عمر مؤمنی، کاریکاتوریست سایت گل بوده است که آن را در زیر مشاهده می‌کنید: