سرپرست کمیته‌ جوانان فدراسیون فوتبال می‌گوید کادرفنی سابق تیم ‌ملی نوجوانان در طی پانزده ماه گذشته نتوانست انتظارات را برآورده کند و به همین دلیل بر کنار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، فریدون معینی در نشست خبری از انتخاب عباس چمنیان به عنوان سرمربی تیم ‌ملی نوجوانان خبر داد و گفت: به دلیل مشکلات فنی موجود در تیم ‌ملی نوجوانان حمید علیدوستی از سمتش برکنار شد. ما در بررسی‌هایی که در طی ۱۵ ماه گذشته انجام دادیم خواستار ایجاد تغییر در این تیم شده بودیم، اما کادرفنی نتوانست تغییرات لازم را ایجاد کند و این تیم کماکان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کرد.

او اضافه‌ کرد: تا این که در ماه‌های گذشته تیم ‌ملی نوجوانان را راهی اردوی ازبکستان کردیم و کادرفنی این امید را داده بود که می‌تواند تغییرات لازم را ایجاد کند، ولی متاسفانه ما در این اردو نه تنها کیفیت فنی لازم را نداشتیم، ‌ بلکه نتوانستیم نتایج مناسبی را نیز کسب کنیم. رقبای ما مانند کره، ژاپن و ازبکستان و حتی عراق و سوریه خیلی خوب کار می‌کنند و با آمادگی کامل در حال پیشرفت هستند. ما هر اردویی که کادرفنی تیم ‌ملی نوجوانان آن را درخواست کرد را برآورده کردیم و از این بابت از آقای کفاشیان، رییس سابق فدراسیون فوتبال ممنون هستم. حتی علیدوستی در کارگاه آموزشی که برای مربیان تیم‌های ملی در نظر گرفته بودیم شرکت نکرد. ما فقط می‌خواستیم کمک کنیم.