فاتح تریم روز پنجشنبه علیه ۲۱ نفر که در شبکه های اجتماعی در پی شکست تیمش در مقابل اسپانیا به وی توهین کرده بودند، اعلام جرم کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری «ملی گازته» وکیل فاتح تریم با مراجعه به دادگاه خواهان پیگرد قانونی ۲۱ تن شد.
فاتح تریم گفته است در پی شکست تیم ملی ترکیه مقابل اسپانیا با نتیجه سه بر صفر در بازی های یورو ۲۰۱۶، افراد یاد شده به تریم، داماد و دخترش در شبکه های اجتماعی توهین کرده اند. تیم های آلبانی و ترکیه شب گذشته(چهارشنبه شب) از دور رقابت ها کنار رفتند و اسلواکی، ایرلند شمالی، جمهوری ایرلند و پرتغال جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را به دست آوردند. با برگزاری ۲ دیدار پایانی ۱۶ تیم به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو ۲۰۱۶ راه یافتند. تیم های فرانسه، ولز، آلمان، کرواسی، ایتالیا و مجارستان به عنوان تیم های اول راهی مرحله بعد شدند و سوئیس، انگلیس، لهستان، اسپانیا، بلژیک و ایسلند هم در این شش گروه در رتبه دوم قرار گرفتند. اما از بین تیم های سوم، آلبانی و ترکیه از دور رقابت ها کنار رفتند و اسلواکی، ایرلند شمالی، جمهوری ایرلند و پرتغال جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را به دست آوردند.