شاگردان محمد ناظم الشریعه در دومین دیدار تدارکاتی مقابل ازبکستان به برتری خفیف دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی فوتسال ایران در دومین دیدار تدارکاتی از ساعت ۱۷:۳۰ امروز دوشنبه در مشهد به مصاف ازبکستان رفت و در پایان به پیروزی ۶ بر ۳ رسید.

در این دیدار ابتدا فرهاد توکلی در حالی که دو دقیقه از شروع بازی گذشته بود روی کار تاکتیکی و با شوتی زیبا دروازه ازبکستان را باز کرد. در ادامه یانوف در دقیقه ۷ موقعیت تک به تک با سپهر محمدی را به گل تبدیل کرد تا بازی مساوی شود اما ۲ دقیقه بعد حسین طیبی این گل را جبران کرد و ایران را پیش انداخت.

در حالی که ۳ دقیقه به پایان نیمه اول مانده بود ازبک‌ها روی غفلت مدافعین ایران گل دوم خودشان را به ثمر رساندند تا دوباره کار به تساوی کشیده شود اما این پایان کار نبود و قدرت بهادری یک دقیقه بعد با شوتی زیبا ایران را سه گله کرد.

با شروع نیمه دوم ناظم‌الشریعه از بازیکنان باتجربه خود استفاده کرد تا برتری تیم ملی در نتیجه حفظ شود. حسین طیبی در دقیقه ۲۹ با پاس زیبای مهدی جاوید گل چهارم تیم ملی و گل دوم خودش را به ثمر رساند اما این پایان کار نبود و در حالی که مدافعان تیم ملی غفلت کرده بودند بازیکن ازبک در دقیقه ۳۳ با ضربه‌ای آرام و روی اشتباه سپهر محمدی گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه ایران با استفاده از اشتباه حریف دو گل دیگر بوسیله مهدی جاوید و فرهاد توکلی به ثمر رساند تا با نتیجه ۶ بر ۳ ازبکستان را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی که در مشهد اردو زده تا چهارشنبه در این شهر حضور خواهد داشت و سپس به تهران می‌آید تا ۱۸ شهریور برای شرکت در جام جهانی ۲۰۱۶ عازم کلمبیا شود.