سرپرست سازمان لیگ و یکی از پیشکسوتان فوتبال ایران روز دوشنبه ساعاتی پس از حضور در کارگاه آموزشی «ایمنی و امنیت ورزشگاه ها» در تهران احساس ناراحتی کرد و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری موج، دومین کارگاه آموزشی «ایمنی و امنیت ورزشگاه ها» روز دوشنبه در تهران با حضور نمایندگان اتحادیه فوتبال اروپا، کنفدراسیون فوتبال آسیا، جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی و صاحبنظران و مسئولان فوتبال ایران آغاز شد.

«علی کاظمی» سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران ساعاتی پس از حضور در این کارگاه آموزشی از ناحیه قفسه سینه احساس ناراحتی کرد و به بیمارستان منتقل شد. پزشکان بیمارستان نیز با بررسی وضعیت جسمانی «کاظمی»، او را بستری کردند. کارگاه یک روزه آموزشی ایمنی و امنیت ورزشگاهها با حضور نمایندگان ای اف سی و یوفا و نمایندگان یگان ویژه نیروی انتظامی کشور در هتل آکادمی فوتبال در حال برگزاری است. «کاظمی» ۷۵ ساله یکی از قدیمی ترین پیشکسوتان فوتبال ایران است. او از دوران فدراسیون های قبل از انقلاب فعال بوده است و بارها در فدراسیون فوتبال مسئولیت داشته است. کاظمی، فوتبالیستی قدیمی و اهل کرمانشاه است. مدتی مسئول ورزش تیم فوتبال آتش نشانی بوده و «مهرداد میناوند» از آخرین ستارگانی بوده که او به فوتبال ایران معرفی کرد. او در تیم ماشین سازی هم مربیگری و در تیم هایی مثل ابومسلم مدیریت اجرایی داشته ودر پنج دوره رئیس هیات فوتبال استان تهران بود. کاظمی در سال ۱۳۷۹ و به دنبال تاسیس سازمان لیگ فوتبال نخستین مردی بود که در این سازمان مشغول به کار شد و تنها کسی است که از نخستین دوره سازمان لیگ تا امروز مسئولیت دارد. او به «برنامه ریز فوتبال ایران» و «مدیر بالفطره» شهرت دارد و نظم فوق العاده در کارش حاکم است.