سرمربی هلندی اینتر با وجود تساوی برابر پالرمو از عملکرد شاگردانش راضی است و تاکید کرد که نرآتزوری در هفته های بعد بهتر ظاهر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از میدیاست، در یکی از دیدارهای حساس هفته دوم رقابت های سری A اینتر به مصاف پالرمو رفت که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

اینتر در حالی در این دیدار به تساوی رسید که در دیدار نخست خود هم تن به شکست داده بود تا شروع بسیار بدی در فصل جدید داشته باشد. فرانک دی بوئر، سرمربی هلندی اینتر با وجود تساوی از عملکرد شاگردانش راضی است. او در نشست خبری بعد از بازی، گفت: بسیار بهتر از هفته قبل ظاهر شدیم. متاسفانه نتوانستیم به آنچه که شایسته آن بودیم برسیم و این باعثشده تا احساس خوبی نداشته باشم. اینتر شایسته پیروزی در این دیدار بود. می توانستیم با نتیجه چهار بر یک بازی را به سود خود به پایان رسانیم. او ادامه داد: نمی توانم ۱۰۰ درصد از عملکرد شاگردانم رضایت داشته باشم، اما می توانم بگویم که بازی به بازی بهتر خواهیم شد و نسبت به هفته قبل تغییرات آشکاری داشتیم. اطمینان دارم که در هفته بعد پیروز خواهیم شد و نوبت به پیروزیهای ما هم خواهد رسید. سرمربی سابق آژاکس ادامه داد: پالرمو بسیار خوش شانس بود. آنها روی نخستین شوت خود دروازه ما را باز کردند، اما ما با وجود این که فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم، اما تنها یک بار به گل رسیدیم. هنوز بازیکنانی داریم که از آنها استفاده نکرده ایم. بازیکنان خوبی در اختیار دارم. اینتر در هفته های بعد بهتر ظاهر خواهد شد و اطمینان دارم که بهتر نتیجه می گیریم.