رئیس فدراسیون فوتبال عصر شنبه در حاشیه نخستین تمرین تیم ملی گفت: فضایی که در آن قرار داریم شرایط خوبی است و نگران لباس تیم ملی نباشید.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی تاج با اشاره به اینکه نوع البسه تیم ملی ظرف امروز و فردا نهایی می شود، بار دیگر تاکید کرد: لطفا نگران لباس تیم ملی نباشید البسه تیم ملی آماده است و هیچ مشکلی از بابت آن نیست و روز دیدار با قطر ملی پوشان با لباسی مناسب به زمین خواهند رفت.

وی درباره تازه ترین شرایط تیم ملی و وضعیت این تیم پس از برگزاری دیدار برابر تیم قطر نیز اظهار داشت: کی روش سرمربی تیم ملی به طور مرتب به ما گزارش می دهد و ارزیابی ما از تازه ترین شرایط تیم مثبت است. رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه تیم ملی خیلی سرحال است و مشکل جدی برای دیدار برابر قطر وجود ندارد، تصریح کرد: تمامی مشکلات موجود و سر راه تیم ملی درفضایی بسیار مناسب و مطلوب رفع شده است. به گفته تاج تمامی کسانی که در ورزش هستند فضای خوبی را فراهم کرده و به ما کمک کرده و خواهند کرد. به اعتقاد وی شرایط امروز حاکم بر تیم ملی فضای جام جهانی است و انتظار داریم رسانه ها نیز به ما دراین فضا کمک کنند. تاج درباره انتظارش از حضور هواداران در روز دیدار با تیم ملی قطر نیز عنوان کرد: امیدواریم مردم همچون همیشه روز بازی با قطر نیز به ورزشگاه بیایند و تیم ملی را تشویق کنند. هدف ما این است که ورزشگاه پر شود البته به هیچ وجه نمی خواهیم هواداران دراین بازی برای تهیه جای مناسب دچار مشکل شوند. وی در ادامه از رونمایی اتوبوس تیم ملی که فردا اجرایی می شود خبر داد و افزود: فردا از اتوبوس تیم ملی رونمایی خواهیم کرد البته ساخت اتوبوس اصلی تیم ملی مراحل پایانی ساخت خود را می گذراند و بزودی آماده بهره برداری می شود اما تا زمان آماده شدن از اتوبوسی که فردا رونمایی می شود استفاده خواهیم کرد. رییس فدراسیون فوتبال اطمینان داد: تمامی کارهای مربوط به تیم ملی درحال پی گیری و انجام است. وی دراین خصوص به حل شدن بحثپرواز های تیم ملی اشاره کرد و افزود: خوشبختانه همه به تیم ملی کمک می کنند بقیه مشکلات نیز به زودی مرتفع خواهد شد. تاج با این همه ادامه داد: فوتبال ورزشی است که شما اگر بهترین کادر و تدارکات را هم داشته باشید نمی توانید امیدوار باشید حتما تیم تان برنده خواهد شد. وی ابراز امیدواری کرد: بازیکنان تیم ملی ایران تیم قطر را پنجشنبه در تهران شکست دهند و در ادامه چین را در خانه خود از پیش رو بردارند. رئیس فدراسیون فوتبال بار دیگر از فضای حاکم برحمایت از تیم ملی فوتبال قدردانی کرد و اظهارداشت: درطول سال هایی که درفوتبال هستم این مقدارحمایت از تیم ملی را شاهد نبوده ام. تاج در پاسخ به تازه ترین اظهارات علی کفاشیان که گفته است سرپرست کمیته فوتسال نمی شود نیز گفت: کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال است و نمی خواهد رئیس شود او در کنفدراسیون فوتسال آسیا سمت داشته و می تواند به فوتسال کشور کمک فراوانی کند دراین بین ازتمامی افرادی که در فوتسال صاحب نظر هستند دعوت می کنیم برای کمک به این رشته به فدراسیون بیایند تا شاهد موفقیت های بیشتر فوتسالیست ها همانند سایر رشته ها ازجمله فوتبال ساحلی که درآسیا قهرمان شدند باشیم.