آخرین شکست خانگی رئال‌ مادرید در نخستین بازی خانگی لالیگا برابر سلتاویگو رقم خورد اما این تیم در ۱۰ سال اخیر هرگز نباخته است.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از آس، رئال‌ مادرید امشب در نخستین بازی خانگی‌اش در لالیگا برابر سلتاویگو قرار می‌گیرد. آخرین شکست خانگی‌ رئال در اولین بازی لالیگا برابر این تیم اتفاق افتاد. مادرید دهم سپتامبر سال ۲۰۰۵ برابر این تیم مغلوب شد.

در ۱۰ فصل اخیر، مادرید هشت بازی نخست را با پیروزی پشت سر گذاشته است. اتلتیکومادرید، نومانیسا، دپورتیوو لاکرونیا، اوساسونا، اتلتیک بیلبائو و کوردوبا و رئال بتیس در نخستین بازی لالیگا مقابل رئال مادرید شکست خوردند.

رئالی‌ها در دو بازی هم متوقف شدند. مادرید فابیو کاپلو در فصل ۰۷ – ۲۰۰۶ کار خود را با تساوی شروع کرد و برابر ویارئال بدون گل مساوی شد. ژوزه مورینیو در فصل ۲۰۱۲ نتوانست پیروز شود و برابر والنسیا مانوئل پیگرینی به تساوی یک بر یک رسید.

آخرین شکست مادرید برابر سلتا با هدایت فرناندوس واسکس رقم خورد. سلتا سه امتیاز بیشترین را با جبران نتیجه‌ کسب کرد. گل مشهور کانوبیو اروگوئه ای در دقیقه ۷۷ با پیروزی را برای شاگردان واسکس به ارمغان آورد.

رئال مادرید تحت هدایت وندرلی لوکزامبورگو در نهایت فصل را با ۷۰ امتیاز و نایب قهرمانی به پایان رساند.