تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه مقابل تیم هف سمنان با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان دیداری دوستانه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف تیم فوتبال هف سمنان رفت و در نهایت به نتیجه تساوی یک بر یک مقابل این تیم رسید. در دقیقه ۲ ارسال عالیشاه به مهاجم خارجی سرخپوشان رسید و تریموف با یک ضربه سر اولین گل این دیدار را به ثمر رساند.

این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

بازیکنان تیم هف در دقایق پایانی نیمه دوم گلی را به ثمر رساندند که داور آن را آفساید تشخیص داد اما پس از آن بازیکنان این تیم این بار توپی را وارد دروازه پرسپولیس کردند که مورد قبول داور قرار گرفت تا نتیجه یک بر یک شود و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

هواداران از روی سکوها تیم پرسپولیس و بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند.

پرسپولیس امروز با ترکیب رادوشوویچ، یانسکی، گولچ، ماهینی، ساسان انصاری، ربیع خواه، عالیشاه، نوراللهی، مسلمان، علیپور و تریموف بازی را آغاز کرد.

سرخپوشان در نیمه دوم با ترکیب درویش‌وند، آرام طبع، یانسکی، آقایی، محرمی، علوان زاده، رحمتی، نوراللهی، ساسان انصاری، احمدزاده و پریموف به میدان رفتند.

زمانی که در نیمه دوم برانکو چند بازیکن اصلی تیمش را برای استراحت از زمین خارج کرد، حسین ماهینی، امید عالیشاه و محسن مسلمان زودتر از سایرین به رختکن رفتند و با اجازه برانکو ورزشگاه را ترک کردند.

در بین دو نیمه مسئولان تیم سمنانی طی مراسمی از امید عالیشاه به جهت اینکه پیش از این در این تیم حضور داشت، تقدیر کردند.

سرمربی تیم فوتبال هف اسماعیل حلالی بود که توسط هواداران پرسپولیس تشویق شد.

شاگردان اسماعیل حلالی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و سرخپوشان نیز چندین موقعیت خوب بدست آوردند و تا آستانه دروازه تیم میهمان پیش رفتند اما توپ راهی دروازه نشد.

حدود ۵۰۰ هوادار با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. برانکو ایوانکوویچ مرد محبوب پرسپولیسی‌ها امروز هم به شدت توسط هواداران پرسپولیس تشویق شد.

هواداران پرسپولیس بارها و بارها علیه یک خواننده شعار سر دادند.