بیش از ۷۶.۴ درصد هواداران فوتبال روسیه در نظرسنجی سایت اسپرت اکسپرس به حضور تیم روستوف در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا رای مثبت داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج، سایت اسپرت اکسپرس روسیه با برگزاری یک نظرسنجی از هوداران فوتبال این کشور خواست تا احتمال حضور تیم روستوف در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا پس از بازی برگشت برابر آژاکس آمستردام را پیش‌بینی کنند.

در حدود ۷۷ درصد هوداران فوتبال روسیه در نظرسنجی اسپرت اکسپرس به گزینه صعود تیم روستوف با حذف تیم آژاکس آمستردام و حضور در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا رای مثبت داده‌اند. بیش از ۲۳ درصد شرکت کنندگان نیز عدم صعود روستوف را پیش‌بینی کرده‌اند.

دیدار رفت تیم‌های روستوف و آژاکس آمستردام در هلند با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت و یاران آزمون و عزت‌اللهی در بازی برگشت حتی با کسب تساوی ‌بدون گل هم می توانند حضور در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنند.

تیم روستوف که اولین حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه می‌کند در صورت صعود به دور گروهی این رقابت‌ها می تواند شگفتی‌ساز شود. دیدار برگشت این تیم برابر آژاکس آمستردام سوم شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.