سرمربی تیم روستوف پس از کسب تساوی ارزشمند برابر آژاکس آمستردام در بازی رفت مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا به این نکته اذعان کرد که تیمش در خط حمله ضعیف بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم روستوف شب گذشته(سه‌شنبه) توانست تیم مطرح آژاکس آمستردام را با تساوی یک - یک متوقف کند و با کسب یک امتیاز ارزشمند این دیدار امیدوار به حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در بازی برگشت مقابل این تیم هلندی باشد.

دمیتری کریچنکو، سرمربی موقت یاران آزمون و عزت‌اللهی در نشست خبری پس از این بازی گفت: آژاکس برتری نسبی به تیم روستوف داشت و بیشتر از ما حمل توپ کرد. ما در خط حمله قدرت چندانی نداشتیم و ضعیف عمل کردیم. البته در خط دفاعی عملکرد خوبی داشتیم و نتیجه خوبی را به‌طور کلی برابر آژکس به‌دست آوردیم. سرمربی تیم فوتبال روستوف درباره آینده این تیم نیز اظهار داشت: پاسخ دادن به این سؤال سخت است. ما برنامه فشرده‌ای را پیش‌رو داریم. متأسفانه روستوف به اندازه کافی بازیکن در اختیار ندارد. در بازی برابر آژاکس حتی خستگی بازیکنان روستوف به‌خاطر دیدار اخیر لیگ برتر روسیه مقابل زنیت سن‌پترزبورگ مشهود بود. دیدار برگشت تیم‌های روستوف روسیه و آژاکس آمستردام سوم شهریور برگزار خواهد شد و برنده این جدال راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا می‌شود.