سرمربی موقت آزمون و عزت اللهی پس از تساوی ارزشمند شاگردانش در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل آژاکس از عملکرد آنها ابزار رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال روستوف شب گذشته در دور چهارم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا در بازی رفت برابر آژاکس به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت داد تا امید زیادی برای حضور در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

دیمتری کریچنکو کمک مربی بردیف که پس از جدایی او هدایت این تیم روسی را موقتا برعهده گرفته است پس از این دیدار گفت: این تساوی برای ما ارزشمند بود و ما عملکرد خوبی داشتیم. آژاکس تیم بزرگی است. تیم‌های هلندی بر توپ تسلط زیادی دارند. ما بازی سختی را انتظار داشتیم. در ابتدا در خط حمله خوب عمل کردیم و به گل رسیدیم اما خیلی زود گل تساوی را دریافت کردیم.

این مربی درباره آینده خود و احتمال بازگشت بردیف گفت: این سوال سختی است. ما بازی برگشت سختی را مقابل آژاکس پیش رو داریم. ما در شرایط کنونی به بازیکن جدید نیاز داریم و این تعداد بازیکنان کافی نیست. ما در این بازی نیز مجبور شدیم دفاعی بازی کنیم و خدارو شکر نتیجه خوبی گرفتیم.

سردار آزمون و سعید عزت اللهی دو بازیکن ایرانی روستوف هستند که شب گذشته از نیمه دوم بازی به زمین بازی آمدند. روستوف با این تساوی ارزشمند خارج از خانه می‌توانند در بازی خانگی خود امیدوار باشند که به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.