باشگاه روستوف روسیه با صدور اطلاعیه‌ای در سایت رسمی خود از موافقت قربان بردیف، سرمربی مستعفی جهت همکاری مشاوره‌ای در بازی رفت لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم آژاکس آمستردام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرمربی مستعفی تیم روستوف روسیه به دنبال تماس مدیر اجرایی این باشگاه راهی هلند شد تا نقش مشاوره‌ای برای کادر فنی در بازی فردا(سه‌شنبه) برابر آژاکس آمستردام ایفا کند.

دمیتری کریچنکو، سرمربی موقت تیم روستوف همانند دو بازی قبلی لیگ برتر روسیه برابر تیم های اورال و زنیت سن پترزبورگ از مشاوره های قربان بردیف برخوردار می شود.

وضعیت قربان بردیف، سرمربی پیشین یاران آزمون و عزت اللهی به یکی از اخبار عجیب رسانه های ورزشی روسیه تبدیل شده است. این مربی با وجود کناره‌گیری از سمت خود همچنان به همکاری خود با این تیم ادامه می دهد.

روزنامه دولتی ایزوستیای روسیه هم درباره وضعیت قربان بردیف نوشته است: بردیف زمانی از سمت سرمربیگری تیم روستوف استعفا کرد که مدیران ارشد این باشگاه در مرخصی به سر می بردند و بازگشت او به روستوف محتمل است.

پتر سیروف، رئیس باشگاه روستوف نیز به این روزنامه روسی گفته است: هم اکنون در مرخصی هستم و نمی توانم درباره هیچ چیزی صحبت کنم. تا دوم شهریور به روستوف باز می‌گردم و درباره وضعیت کادر فنی تصمیم‌گیری می‌کنیم.