سرمربیان تیم‌های نفت و ماشین‌سازی به خاطر تخلفات در هفته چهارم از سوی کمیته انضباطی تذکر دریافت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم ماشین سازی تبریز و تراکتورسازی تبریز برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر توهین تماشاگران به تیم داوری رخ داد. این تیم به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به دلیل اعتراض به داور پس از پایان بازی از سوی رسول خطیبی، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز، با تذکر کمیته انضباطی مواجه شد.

همچنین به دلیل اعتراض به داور و ورود به زمین بازی بدون اجازه از سوی سینا عشوری، این بازیکن طبق ماده ۶۵ آیین نامه انضباطی باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ضمن اینکه وی با تذکر کمیته انضباطی درخصوص تخلفش رو به رو شد.

تذکر برای سرمربی و مربی تیم نفت تهران

کمیته انضباطی، علی دایی، سر مربی نفت تهران را به خاطر عدم تمکین از نظر مسئولان برگزاری در خصوص زمان حضور در زمین مسابقه و پرخاشگری به او و بهزاد غلامپور - مربی تیم نفت تهران را به دلیل اعتراض به داور و رفتار غیر مسئولانه که منجر به اخراجش شد، هر کدام را به تذکر کتبی محکوم کرد.

تخلفات مربی و سرمربی تیم نفت تهران در دیدار مقابل استقلال خوزستان رخ داده است.

تذکر کمیته انضباطی به مربی تیم گسترش فولاد

دیدار دو تیم ذوب آهن و گسترش فولاد تبریز برگزار شد و از سوی داود فعال تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش از نیمکت ذخیره ها شد، رخ داد. وی طبق ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی توبیخ شد.

جریمه نقدی برای تیم پرسپولیس

بازی تیم های پرسپولیس تهران و صبای قم برگزار شد. تیم پرسپولیس تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دقایق ۲۳،۲۶، ۳۰،۳۳ و ۴۰ مسابقه طبق بند ۳ ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی و با توجه به سابقه تخلفات در هفته دوم، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

ضمن اینکه سرتن چوک - مربی تیم پرسپولیس نیز به خاطر اعتراض به داور که منجر به اخراجش در دقیقه ۹۳ مسابقه شد و همچنین لگد زدن به بطری آب، وی به تذکر کتبی و سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه ۶۰ میلیونی برای تیم صنعت نفت آبادان

دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان برگزار شد.

کمیته انضباطی تیم صنعت نفت آبادان را بخاطر فحاشی تماشاگرانش به بازیکن حریف در دقیقه ۴۱، طبق بند ۳ ماده ۷۹ به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

همچنین این تیم به خاطر پرتاب فشفشه و ترقه توسط تماشاگرانش در دقیقه ۵۷ بازی، طبق بند یک ماده ۷۹ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

محرومیت دو جلسه ای برای بازیکن تیم پدیده مشهد

مسابقه تیم های سایپا و پدیده مشهد برگزار شد و از سوی محسن یوسفی - بازیکن تیم پدیده مشهد تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن هم تیمی خود با بکار گیری الفاظ رکیک رخ داد. وی طبق بند ۹ ماده ۶۵ آیین نامه انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. کلیه آرای فوق از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.