کتاب گویای «چنین گفت زرتشت» با صدای افشین یداللهی و موسیقی حمید یراقچیان به زودی راهی بازار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، موسسه نوین کتاب گویا در پی تولید کتاب‌های صوتی خود، این بار کتاب معروف نیچه «چنین گفت زرتشت» را در قالب کتاب گویا تولید کرده است.

اثر جدید موسسه نوین کتاب گویا با مدت زمان بیش از ۱۶ ساعت است که روایتگری آن را دکتر افشین یداللهی بر عهده داشته و حمیدرضا یراقچیان هم آن را آهنگسازی کرده است.

به گفته مدیر مسوول موسسه نوین کتاب گویا، کار تولید این اثر حدود دو سال زمان برده است. هر چند به کلام و صوت درآوردن کتاب «چنین گفت زرتشت نیچه» با ترجمه داریوش آشوری، به سبب روح شاعرانه و زبان شاعرانه‌اش، کاری بود که جرأت و شهامت می‌طلبید و هر لحظه از کار، با نگرانی‌ها و وسواس‌های درست انجام شدن هر بخش از کار همراه بود.

«چنین گفت زرتشت»، کتابی برای همه و هیچ‌کس اثری فلسفی و شاعرانه از فریدریش نیچه، فیلسوف آلمانی است که طی سال‌های ۱۸۸۳ تا ۱۸۸۵ نوشته شده است. این اثر مهمترین اثر نیچه است که در آن نظریاتی چون، «ابرمرد» و «بازگشت جاودانی» کامل‌ترین صورت و مثبت‌ترین معنی خود را پیدا می‌کند. این کتاب حالت داستان‌گونه دارد و قهرمان اصلی آن شخصی به نام «زرتشت» است. نیچه در این کتاب عقاید خود را از زبان این شخصیت بیان داشته‌است.

این اثر قرار است هفته آینده وارد بازار نشر شود.