تهیه کننده سریال زندگی ازنو مخاطبان سریال تلویزیونی را از همه نظر غافل گیر می کند، این قصه از نظر ساختار، فضا و تقریبا همه عناصر موجود ، برای مخاطب جدید خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی شفیعی بیان داشت: قصه یک خطی این سریال داستان زن و شوهری است که به شمال می‌روند و کمپ گردشگری ایجاد می‌کنند و این قصه  از یک کهن الگو پیروی می‌کند.

شفیعی درباره تفاوت‌هایی که این سریال را از سایر کارهایی که تا به حال در همین فضا دیده‌ایم، متمایز می‌کند گفت: زن و شوهری که قصه زندگی از نو را پیش می‌برند و نیز آدم‌هایی به این کمپ اضافه می‌شوند هرکدام قصه‌های مختص خودشان را دارند و ما در این سریال به آنچه مردم در عصر تکنولوژی فراموش کرده‌اند پرداخته ایم.

این تهیه کننده همچنین افزود: در حال حاضر مدتی است که تیزرهایمان از تلویزیون پخش می‌شود و به احتمال فراوان از ۷ مهرماه پخش شبانه خود را آغاز خواهد کرد.

این سریال ۲۶ قسمتی مراحل پایانی تدوین را پشت سر می‌گذارد.

تمامی تصویربرداری این مجموعه در استان گیلان (شهر تالش) انجام شده است.

رضا کیانیان، علیرضا خمسه، ستاره اسکندری، مینا جعفرزاده، کمند امیر سلیمانی، آرش مجیدی، خیام وقار، ژیلا آل رشاد، حدیث نیکرو، مجید پتکی، امیر حامد، متین ستوده، مرتضی ضرابی، محمد علی ساربان، اکبر معززی، حمیدرضا سنجیان و ... در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال زندگی از نو در ۲۶ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای به کارگردانی علی محمد قاسمی برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید شده است.

زندگی از نو داستان زوج جوانی است که به شمال می‌روند و کمپ گردشگری ایجاد می کنند. این مجموعه به مولفه هایی چون محیط زیست، منابع طبیعی، اقتصاد و... می‌پردازد.

عوامل اصلی این مجموعه عبارت است از: نویسنده : مریم امینی بر اساس فیلمنامه ای  از  آزیتا رصافی، لیلا نادری و مرضیه خدیوی،  مدیر تولید: آندرانیک خچومیان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهرداد یزدانی، طراح گریم: علیرضا خورشید، طراح صحنه و لباس: هومن معصومی، منشی صحنه: آرزو ابراهیمی و فاطمه رحمانی ، مدیر تصویربرداری: محمد رسولی، صدابردار: حسین بشاش و مهرداد دادگری، تدوین : علی اصغر صائبی و ...