گفتگوی فرهنگی که با هدف طرح مباحث فرهنگی از رادیو گفتگو پخش می‌شود، چهاردهم شهریور با موضوع دلایل خودباختگی فرهنگی بانفوذ مدگرایی روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی رادیو گفتگو، گفتگوی فرهنگی عنوان برنامه‌ای از این شبکه رادیویی است که یکی از مهم‌ترین اهداف آن اهتمام ویژه در راستای ترویج فرهنگ اسلامی- ایرانی است.

مهم‌ترین موضوعات و چالش‌های فرهنگی مطرح در سطح جامعه موضوعی است که مورد توجه برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفتگو بوده و در این راستا از نخبگان فرهنگی و استادان حوزه و دانشگاه با دیدگاه‌های مختلف دعوت خواهد شد تا ضمن حضور در این برنامه، نقطه نظرات خود را مطرح کنند.

گفتگوی فرهنگی که شنبه تا چهارشنبه به طور زنده ساعت ۲۰ مهمان خانه های فرهنگ دوستان خواهد بود، چهاردهم شهریور با موضوع دلایل خودباختگی فرهنگی بانفوذ مدگرایی روی آنتن می رود.

حسن بنیانیان مسئول کمیسیون فرهنگی و پیوست نگاری شورای عالی انقلاب فرهنگی، زهرا بایه طراح لباس و مدیرموسسه مد و لباس رخت تن مهمانان حضوری و  عبدالرضا عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، معصومه شکری عضو بسیج زنان و کارشناس خانواده مهمانان تلفنی این برنامه هستند.