بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امسالقصد دارد با نگاهی گسترده تر اکران فیلم های سینمایی را برای عموم به صورت رایگان داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، اکران فیلم های سینمایی را برای عموم به صورت رایگان در نظر گرفته است.

۱۰ فیلم سینمایی بلند با نام های محمد رسول الله، او، بشارت منجی، سلیمان نبی، ترنج، شب دهم، شهابی از جنس نور، قدمگاه، زیر نور ماه و مجموعه فیلم های کوتاه دومین جشنواره قرآنی آیات با حضور کارگردان و عوامل فیلم از پنجشنبه سوم خرداد ماه از ساعت ۲۱ به نمایش در می آید.

پخش هر فیلم سینمایی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه به صورت رایگان است و اجرای مراسم پرسش و پاسخ و نقد آن را جهانگیر الماسی بازیگر سینما و تلویزیون برعهده گرفته است.

همچنین آستان قدس رضوی نیز هر روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ اجرای نماهنگ، انیمیشن، کلیپ های زیارت را نیز در دستور کار خود قرار داده و میزبان مدعوین نمایشگاه است.

لازم به ذکر است؛ بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن، با همت معاونت قرآن و عترت ارشاد اسلامی، در ماه مبارک رمضان هر روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ میزبان خانواده ها و روزه داران عزیز است.