نمایش تله موش اقتباسی از «تله موش» آگاتا کریستی است که بعد از کسب مجوز اردیبهشت و خرداد در تماشاخانه شهرزاد به صحنه می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، نمایش تله موش  به نویسندگی و کارگردانی سیاوش اسد بعد از کسب مجوز اردیبهشت و خرداد در تماشاخانه شهرزاد به صحنه می رود. این اثر نمایشی ۶۰ سال است که در تئاتر لندن به اجرای خود ادامه می دهد.

«تله موش»  اقتباسی از «تله موش» آگاتا کریستی است و در عین حال اقتباسی هم از فیلم های «اره»، «هشت نفرت انگیز»، «اتاقی زیر شیروانی» و ... است و نمایشی در ژانر جنایی و وحشت محسوب می شود.

لیلا اسماعیلی تهیه کنندگی این اثر نمایشی را برعهده دارد که در حال حاضر مراحل تمرین خود را سپری می کند.

تله‌تئاتر «تله موش» سال ۷۶ با بازی اردلان شجاع کاوه و کارگردانی حسن فتحی از شبکه ۲ پخش شد و حالا این بازیگر بعد از ۲۱ سال قرار است در نمایش «تله موش» نیز به ایفای نقش بپردازد.

«تله موش» داستان زوجی است که عمارت زیبایی به آنها ارث رسیده و شرط وکیل این است که ۵ روز باید از مسافرهایی در آن عمارت پذرایی کنند ولی قتلی در نزدیکی آن عمارت اتفاق می افتد که همه چیز را تحت شعاع خود قرار می دهد.

بازیگران این نمایش به ترتیب ورود سحر نظام دوست، عمار تفتی، فرزانه شجاعی، سیاوش اسد، مهدی بیگدلی، الیزا اورامی، سمیرا خلیلی، راضیه اسدی، حسین پرستار و با هنرمندی اردلان شجاع کاوه هستند.

دیگر عوامل «تله موش» عبارتند از مشاور پروژه: ناصر آقایی، برنامه ریز: علی سعید، منشی صحنه: فاطمه حاتمی، طراح صحنه: امیر حسین بصیر و میثم شاهکاری، طراح پوستر و بروشور امیر حسین بصیر.

این اثر نمایشی از نیمه اردیبهشت ماه اجرای عمومی خود را در سالن شماره سه تماشاخانه شهرزاد آغاز می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج