سریال بزرگ‌مرد کوچک به‌کارگردانی مرحوم مسعود رسام از یک شنبه 28 بهمن از شبکه آی‌فیلم پخش شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط‌ عمومی شبکه آی‌ فیلم، سریال بزرگ مرد کوچک ساخته زنده یاد مسعود رسام  که در سال ۸۷ از شبکه دو سیما پخش شده بود قرار است پس از پخش مجموعه زنگ آخر از یک شنبه ۲۸ بهمن از این شبکه روی آنتن قرار بگیرد.

این سریال به زندگی «علیرضا»، دانش‌آموزی پر جنب‌وجوش، کنجکاو و مملو از سؤال و چرایی درباره زندگی پیرامون خویش و دنیای امروز و تاریخ می‌پردازد. او در مقطع راهنمایی به همراه دیگر دانش‌آموزان هم‌سنش تشنه آموختن است ولی گاهی افراط او در تحقیق و کنجکاوی، مدیر و معلمان مدرسه را به دردسر می‌اندازد.

رامبد جوان، لاله صبوری، بهروز بقایی، شهربانو موسوی، احمدرضا اسعدی، ندا مقصودی، فریبا نادری، عزیز مالکی، بیژن سیفان، ایرج ملکی، هادی اتابکی، مهدی طنابچی، رضا سعادت و بهرام محمدی پور بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

همچنین محمد شادانی در نقش علیرضا، آرین فشنگچی، ابراهیم زارعی، نوید دهدشتی، امیررضا نیکخواه بهرامی و پارسا قاسمی بازیگران خردسال این مجموعه هستند.

این سریال به تهیه‌کنندگی سعید پورفرج و نویسندگی شیما بحرینی در ۲۱ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای از شنبه ۲۸ بهمن هر روز ساعت ۱۷:۰۰ روی آنتن می‌رود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۱:۰۰ و ۰۹:۰۰ روز بعد خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج