رضا مقدسی از مدیران و فعالان رسانه‌ای کشور، که از سال ۹۲ به بیماری سرطان روده مبتلا شده بود، صبح امروز پس از ماه‌ها تحمل بیماری، درگذشت.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا مقدسی از مدیران و فعالان رسانه‌ای کشور که از سال ۹۲ به بیماری سرطان روده مبتلا شده بود، پس از گذراندن دوران شیمی‌ درمانی برای مدتی بهبود یافت. او از آذر سال گذشته بار دیگر شیمی‌درمانی خود را از سر گرفت که به دلیل ضعف جسمانی پس از مدتی شیمی درمانی متوقف شد و در نهایت پس از ماه‌ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری، این فعال رسانه‌ای ۱۳ بهمن ماه ۹۶ دار فانی را وداع گفت.

در نمایشگاه مطبوعات امسال از کتاب «خبرگزاری‌های ایران» رضا مقدسی با حضور وی رونمایی شد.

مقدسی از فعالان رسانه‌ای و متولد سال ۱۳۴۶ بود که فعالیت حرفه‌ای خود را از سن ۲۰ سالگی در روزنامه قدس شروع کرده و همچنین مسؤولیت‌هایی نظیر پروژه سراسری روزنامه قدس و سردبیری و معاونت مدیرمسئول این روزنامه در تهران را عهده‌دار بود. علاوه بر روزنامه‌نگاری، در حوزه روابط عمومی نیز فعالیت داشت و مدتی مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی بود.

رضا مقدسی

از فعالیت‌های دیگر او حضور در بخش‌های مختلف تحریریه‌ای صدا و سیما، دبیری سرویس‌های جامعه و سیاسی روزنامه جام‌جم، قائم مقامی مدیرمسئول همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعاملی خبرگزاری مهر و مدیرمسئولی روزنامه بین‌المللی تهران تایمز را می‌توان نام برد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج