برنامه های مختلف شبکه دو سیما به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه دو، همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، شبکه دو سیما برنامه‌های مختلفی را برای بینندگان تدارک دیده است.

کوی محبت سه شنبه 10 بهمن ماه ساعت 19:30 و چهارشنبه 11 بهمن ساعت 12:30 با بهره گیری از حضور کارشناسان مذهبی، مداحی ذاکران اهل بیت (ع) و بخش های گزارشی تقدیم مخاطبان می شود.

کوی محبت کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی با تهیه‌کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که به صورت مستقیم از اماکن مذهبی، حرم های مطهر و با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و کارشناسان مذهبی ابعاد شخصیتی ائمه اطهار (ع) را بررسی می کند.

«ذکر عاشورائیان» عنوان ویژه برنامه دیگری است که به پوشش مرثیه خوانی حاج محمود کریمی به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) می‌پردازد. این برنامه کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی سعید پورفرج که سه شنبه ساعت 20:15، 22:15 و 23:15 و چهارشنبه ساعت 7:00 و 9:15 روانه آنتن می شود.

مستند مادرانه شامل گفت و گویی اختصاصی با مادران آسمانی شهداست. این برنامه به سراغ یکی از مهمترین منابع تورق زندگی و رزمندگی شهدا یعنی مادران شهیدان گرانقدر هشت سال دفاع مقدس رفته که نامشان به عنوان اسطوره های صبر و عاشقی در تاریخ این سرزمین حک شده است.

مستند مادرانه کاری است از تامین برنامه شبکه دو سیما، به کارگردانی سید احمد معصومی نژاد که در گروه تلویزیونی شاهد تهیه شده است و سه شنبه 10 بهمن ماه ساعت 21:00 روانه آنتن می شود. بازپخش این برنامه چهارشنبه ساعت 6:30 خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج