نخستین جلسه شورای مدیران شبکه چهار سیما با حضور مسعود معینی پور مدیر شبکه چهار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، اولین جلسه شورای مدیران شبکه چهار سیما با حضور مسعود معینی پور مدیر شبکه چهار و مدیران واحدها و گروه های برنامه ساز این شبکه (تولید، تامین، پخش، طرح و برنامه، اداری و مالی، اطلاعات و برنامه ریزی، آرشیو، روابط عمومی و مشاوران) برگزار شد.

مدیر شبکه چهار در این جلسه ضمن معرفی شعار جدید شبکه با عنوان «دانایی و خردورزی» شاکله محتوایی و مخاطب هدف و نحوه تعامل با آن را تشریح کرد.   

معینی پور در نظر گرفتن اصل تفکر، فاخر بودن و هویت معنایی را از جمله رسالت های شبکه در برنامه سازی ذکر کرد و گفت: حرکت حول محور تفکر، اندیشه ناب، تعقل و افزایش مطالبه نخبگانی از جمله اصولی است که در برنامه سازی برای شبکه چهار سیما باید رعایت شود. وی همچنین ایجاد نظام فکری منسجم را در گروه های برنامه ساز از جمله وظایف اصلی این شبکه ذکر کرد و تمامی مدیران گروه ها و واحدهای برنامه ساز شبکه را به ارائه برنامه جامع و مدون با چشم انداز یکساله برای سال جدید ملزم کرد.

معینی پور همچنین اطلاع رسانی، معرفی، تبلیغ و تهییج و به مقصد رساندن مخاطب به اهداف شبکه را از جمله وظایف اصلی روابط عمومی بر شمرد و از تمامی گروه های برنامه ساز خواست تا در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

در پایان این جلسه مدیر شبکه چهار سیما از گروه های برنامه ساز خواست تا با رویکردهای اعلان شده در این جلسه طرح برنامه های پیش بینی شده خود را برای دهه فجر و عید نوروز بازنگری و معرفی کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج