ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان چهارشنبه ۲۲ آذر در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، نشست عکاسی ایران و جهانی شدن با حضور حامد طاهری‌کیا و محمدرضا مریدی ساعت ۱۵، رونمایی کتاب‌های عکاسان ارومیه و اسلایدشو ساعت ۱۶:۴۵ و نشست عکاسی در مهاجرت با حضور ساعد نیک ذات، رضا بهرامی‌نژاد و مهدی بمانی نایینی ساعت ۱۸:۳۰ در هشتمین روز ششمین دوره این رویداد (چهارشنبه ۲۲ آذرماه) در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

کارگاه عملی فتومونتاژ با حضور صمد قربان زاده ساعت ۱۰ و کارگاه بررسی عکاسی هنری در ایران با حضور زانیار بلوری ساعت ۱۲ نیز آغاز می‌شود.

در بخش نگاه شخصی هشتمین روز همایش ۱۰ روز با عکاسان بهنام ذاکری از میناب با عنوان «محدوده متراکم» ساعت ۱۵:۳۰، مهسا احرابی‌فرد از تهران با عنوان «زنان کوچک» ساعت ۱۶:۳۰، علیرضا میرزایی از ارومیه با عنوان «بعد از پایان» ساعت ۱۷:۳۰ و دکتر شهاب‌الدین عادل با عنوان «شکستن حفاظ شیشه‌ای» ساعت ۱۸:۳۰ نگاه و تجربه خود را در عکاسی بیان می‌کنند.

نشست «عکاسی مستند؛ اعترافات ذهن عکاس» با حضور سعید فرجی و نمایش فیلم مستند «میرزا جواد» از سعید فرجی از برنامه‌های انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در هشتمین روز ششمین دوره ۱۰ روز با عکاسان است که ساعت ۱۷:۳۰ روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج