نمایش ماراتن به کارگردانی آرش عسکری از ۲۱ آذر در تماشاخانه شانو اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، آرش عسکری طراح، نویسنده و کارگردان «ماراتن» که چندی پیش این نمایش را در تماشاخانه «دا» به صحنه برده بود از اجرای مجدد این اثر در تماشاخانه شانو (آکادمی بازیگری قطب‌الدین صادقی) خبر داد.

آرش عسکری در این زمینه گفت: در ابتدا برنامه‌ریزی که برای اجرای «ماراتن» داشتیم ۱۵ شب اجرا در تماشاخانه «دا» و سپس اقدام برای حضور در جشنواره تئاتر فجر بود اما در طول اجرای نمایش به صورت صعودی هر شب با میزان بالایی از استقبال تماشاگران روبرو شدیم به صورتی که یک هفته آخر تقریبا علاوه بر تمامی صندلی‌های سالن، بلیت های خارج از ظرفیت نیز به فروش رسید.

وی در پایان بیان کرد: بنابراین تصمیم گرفتیم در تماشاخانه‌ای با شرایط مناسب‌تر برای بار دوم «ماراتن» را روی صحنه ببریم. با پیگیری‌های صورت گرفته و همچنین با استقبال قطب‌الدین صادقی مدیر تماشاخانه «شانو» توافق شد که «ماراتن» برای اجرای مجدد در تماشاخانه «شانو» روی صحنه برود.

شیلا توکلی، محمد کامرانی بدر، مجید دری، محمد سادات هندی، زهرا خندان، پرستو بیرانوند، مریم سعیدیان و زهرا آقایی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

از عوامل این نمایش می‌توان به مجید دری تهیه‌کننده، شایان خاکبازان، زهرا اردلانی، ملیکا محمدی دستیاران کارگردان، الهه اشتریان منشی صحنه، مهدیه گلرو برنامه‌ریز، عاطفه اصلانی مدیر صحنه، نوید مسگری دستیار صحنه، علیرضا حاجیان اجرای دکور، منصور محمودزاده مدیر فنی، هیوا امین زاده طراح گریم، پرستو بیرانوند و فاطیما فردوس گروه روابط عمومی، آرمین نیکنام عکاس، مهدی مجیدی طراح پوستر و بروشور، ابوذر عزیزی ساخت تیزر اشاره کرد.

«ماراتن» اثری است سوررئال با رگه‌هایی از پست مدرن و درگیری انسان با موجودیت خود به نویسندگی و کارگردانی آرش عسکری و تهیه‌کنندگی مجید دری که از سه‌شنبه ۲۱ آذر تا جمعه یکم دی‌ ماه ساعت ۱۸ در تماشاخانه «شانو» به صحنه می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج