مجموعه رئالیتی‌شو «دستم را بگیر» که هفت داستان متفاوت را همزمان در یک رقابت خیرانه پیگیری می‌کند، بخش اهدای عضو را به پایان رساند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی برنامه، مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب، یک مستند ـ مسابقه متفاوت است که هفت گروه داوطلب داستان‌های واقعی آن‌ را به پیش می‌برند.

بخشی از داستان که دریافت قلب توسط دو کودک خردسال یعنی طاها و النا را روایت می‌کند به پایان رسیده است و حال دو کودک خردسال این روزها رو به بهبود است و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند.

هدف از مستند ـ مسابقۀ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد معمولی جامعه است که با انگیزه‌های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار، کولبران، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب‌دیدگان اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آنها بدون کمک نهادها و امکانات دولتی را دارند.

تصویربرداری از رقابت هفت گروه حاضر در این پروژه بزرگ همزمان در استان‌های مختلف و نقاط مرزی همچون کردستان، جنوب کرمان،  جزیره میتو در خرمشهر، حاشیه‌های تهران و  هر مشهد و... انجام شده است و هم اکنون آخرین مراحل تدوین را پیش می‌برد.

در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند را به عنوان گروه برتر انتخاب می‌کنند و به آنها با توجه به روششان در کمک‌رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رأی می‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج