کتابخانه ملی در نظر دارد با آغاز هفته کتاب یک روز به صورت رایگان عضوگیری کند.

به گزارش خبرگزاری موج، کتابخانه ملی همزمان با آغاز هفته کتاب، فردا 23 آبان‌، به صورت رایگان عضوگیری می‌کند. دانشجویان مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد­ناپیوسته٬ سطح سه حوزه و نیز دکترای حرفه­‌ای و کارشناسی ارشد پیوسته از ترم 9 به بالا می‌توانند برای عضویت در کتابخانه ملی اقدام کنند.

همچنین پدیدآورندگان کتب و مقالات علمی و تخصصی، حافظان کل قرآن کریم، نخبگان، اهداکنندگان مجموعه‌های نفیس به سازمان اسناد و کتابخانه ملی و اعضای درجه یک خانواده آنها، دارندگان مدرک درجه یک٬ دو و سه هنری با تأیید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بازنشستگان دولت، قهرمانان ورزشی، جانبازان و ایثارگران، معلولین جسمی-حرکتی٬ نابینایان٬ کم­ بینایان و ناشنوایان، کارکنان و بازنشستگان سازمان (اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی) و خانواده درجه یک آنان و مخترعان می‌توانند با حداقل مدرک پیش­ دانشگاهی(دیپلم قدیم) از خدمات سازمان استفاده کنند.

همچنین قرار است به مناسبت هفته کتاب «جشن روز کتاب، کتابدار و کتابخوانی» نیز با حضور اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر فردا، 23 آبان‌ماه، در کتابخانه ملی برگزار شود. قرار است در این مراسم از کتابدار نمونه، عضو نمونه کتابخانه، کتابدار پیشکسوت و ناشر نمونه تجلیل شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج