مسوول بخش دانش و فناوری یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال گفت: 120 نشست و کارگاه تخصصی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، مجید شفیعی با بیان این مطلب افزود: حضور عموم علاقه مندان در این کارگاه‌ها آزاد و رایگان است و به شرکت‌کنندگانی که پیش از شروع نمایشگاه نسبت به ثبت نام در این نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی در سامانه اینترنتی سرآمد اقدام کرده‌ باشند، پس از پایان نمایشگاه، گواهی معتبر از جانب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعطا خواهد شد.

وی تصریح کرد: موضوعات این نشست‌ها و کارگاه‌ها شامل مواردی چون کسب‌وکار مجازی، سواد فضای مجازی، آموزش نرم‌افزارهای تخصصی حوزه نشر دیجیتال، آموزش راهکارهای تولید و نشر محتوای فضای و مشاوره‌های تخصصی سازمان‌ها و مراجع قانونی مرتبط با حوزه فضای مجازی است.

مسوول بخش دانش و فناوری یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال همچنین با اشاره به مشاوره با اساتید و متخصصان حوزه فضای مجازی برای برگزاری این نشست‌ها و کارگاه‌ها، تاکید کرد: شرط صدور گواهی معتبر برای افراد ثبت نام در سامانه اینترنتی سرآمد است.

شفیعی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از عناوین و تاریخ برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌‌های تخصصی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال به www.saramad.ir مراجعه کنند.
یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 20 تا 26 آبان در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود و از ساعت 10 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج