صداگذاری فیلم سینمایی کامیون جدیدترین اثر سینمایی کامبوزیا پرتوی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مونتاژ فیلم سینمایی کامیون به نویسندگی و کارگردانی کامبوزیا پرتوی با مدیریت فیلمبرداری تورج اصلانی که بر عهده مصطفی خرقه‌پوش از سینماگران باتجربه ایران بود؛ هفته گذشته به پایان رسید و بعد از اتمام این مرحله، پرویز آبنار کار صداگذاری «کامیون» را شروع کرد و مدت یک هفته است که بر روی آن کار می‌کند.

ساخت موسیقی «کامیون» نیز توسط میلاد موحدی انجام می‌شود و این هنرمند بر اساس فضای داستان، حال و هوای فیلم و همچنین لوکشین‌های آن؛ ساخت موسیقی آخرین اثر سینمایی کامبوزیا پرتوی را برعهده خواهد داشت.

فیلم سینمایی «کامیون» با مدیریت فیلمبرداری «تورج اصلانی» در مرزهای سوریه و عراق، در روستاهای اطراف منطقه «سیلوانا» در استان آذربایجان غربی، در شهرهای ارومیه و میانه و در نهایت در لوکیشن‌های مختلفی در تهران از جمله؛ آزادی، تهرانسر، گلابدره، شهرک غرب، صادقیه و ... فیلمبرداری شده است.

در فیلم سینمایی «کامیون»، سعید آقاخانی، نیکی کریمی، تروسکا جولا، رامین راستاد، یعقوب پرسا، نسرین مرادی و ... به ایفای نقش می‌پردازند.

«کامبوزیا پرتوی» تاکنون فیلم‌های سینمایی؛ «ماهی»، «گلنار»، «بازی بزرگان»، «کافه ترانزیت» و «پرده» را کارگردانی کرده و با این آثار جوایز متعدد داخلی و بین‌المللی را از آن خود کرده و نویسندگی فیلمنامه‌های دیگری همچون؛ «محمد رسول‌الله»، «شیرک»، «دایره»، «ایستگاه متروک»، «هر شب تنهایی»، «دیشب باباتو دیدم آیدا»، «من ترانه 15 سال دارم»، «خیابان‌های آرام» و ... را بر عهده داشته است.

فیلم سینمایی کامیون

تعدادی از عوامل اصلی فیلم سینمایی «کامیون» جدیدترین اثر سینمایی کامبوزیا پرتوی عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: کامبوزیا پرتوی، مدیر فیلمبرداری: تورج اصلانی، فیلمبردار: مهدی اصلانی، تدوین: مصطفی خرقه‌پوش، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: رامین راستاد، صدابردار: پرویز آبنار، طراح گریم: بابک اسکندری، طراح صحنه: بابک صبحی، مجری طرح: هومن احمدی توفیقی، عکاس: کسری پرتوی، مشاور رسانه‌ای: منصور جهانی، تهیه‌کننده: کامبوزیا پرتوی، محصول: موسسه سینمایی خط سوم. عکس: کسری پرتوی.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج