فصل دوم برنامه تلویزیونی ۵۷ با عنوان «انقلابی دیگر...» به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی شنبه ۱۳ آبان ساعت ۲۰ روی آنتن می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، فصل دوم برنامه تلویزیونی ۵۷ با عنوان «انقلابی دیگر...» به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی روی آنتن می رود.

مجله تلویزیونی «۵۷» برنامه ای است برای کسانی که تمایل دارند درباره تاریخ معاصر ایران و اندیشه انقلاب اسلامی بیشتر بدانند. در این برنامه نادر طالب زاده و مهمانانش به روایت های گزیده ای در این باره می پردازند.

در فصل دوم این برنامه تلویزیونی ویژه نامه ای برای سال‌گشت تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ تدارک دیده شده است که با عنوان «انقلابی دیگر...» روی آنتن می رود.

قسمت نخست فصل دوم این برنامه به گفتگو درباره نقش زنان عضو تشکل دانشجویان پیرو خط امام(ره) در تسخیر لانه جاسوسی پرداخته می شود. در این برنامه که ساعت ۲۰ پنجشنبه ۱۱ آبان از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود معصومه نورمحمدی و فائزه مصلحی حضور خواهند داشت.

قسمت دوم این فصل از برنامه به بازخوانی اسناد محرمانه به دست آمده از سفارت وقت آمریکا (لانه جاسوسی) در گفتگو با حسین شیخ الاسلام از دانشجویان تسخیر کننده لانه و مشاور کنونی وزیر امور خارجه و بررسی عمق مداخله ایالات متحده در امور داخلی ایران اختصاص دارد. این قسمت ساعت ۲۰ شنبه ۱۳ آبان روی آنتن می رود.

همچنین در این برنامه  فرانسیس آنتونی بویل (francis anthony boyle) استاد حقوق دانشگاه ایلونویز آمریکا به صورت اسکایپ در گفتگو مشارکت خواهد داشت.

فصل اول این برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس و در ۶ قسمت در این ایام از قاب تلویزیون پخش شد.

برنامه تلویزیونی «۵۷» کاری است از گروه برنامه های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی با همکاری شبکه پنج سیما که نادر طالب زاده اجرا و سردبیری و رضا جوهرچی تهیه کنندگی آن را برعهده دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج