برنامه سینما آی‌فیلم با محوریت رویدادهای سینمایی کشورمان این هفته به معرفی فیلم سینمایی شَنِل می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری موج، شبکه آی‌فیلم هر هفته چهارشنبه برنامه «سینما آی‌فیلم» را با محوریت رویدادهای سینمایی کشورمان به تهیه‌کنندگی وحید رونقی و محمدتنکابنی روی آنتن می‌برد.

برنامه «سینما آی فیلم» که از هر سه کانال فارسی، عربی و انگلیسی این شبکه و با زبان فارسی با اجرای اسماعیل باستانی روی آنتن می‌رود، این هفته به معرفی فیلم سینمایی شَنِل می‌پردازد.

«شَنِل» فیلمی به کارگردانی حسین کندری، نویسندگی حمیدرضا بابابیگی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع نوری است. این فیلم از ۲۶ مهر ماه، در سینماهای ایران اکران شد و نمایش آن همچنان ادامه دارد.

فیلم سینمایی شنل

این فیلم سینمایی روایتگر داستان زندگی زن مهاجر افغانستانی است که با دخترش در ایران زندگی آرامی دارد. دخترش شناسنامه ندارد. زن افغان با مردی ایرانی ازدواج کرده که بعداً می‌فهمد با شناسنامه کارگرش او را عقد کرده است. شوهرش در تصادف کشته می شود و ... .

باران کوثری، رضا بهبودی، بهار کاتوزی، مهدی حسینی‌نیا، آیسان حداد، رضا احمدی، مسعود فروتن، فهیمه رحیم‌نیا و بابک انصاری در «شنل» ایفای نقش کرده‌اند.

شایان ذکر است؛ «سینما آی فیلم» چهارشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۰۶:۳۰ روز پنجشنبه روی آنتن قرار می گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج