مستند بلند صفر تا سکو به کارگردانی سحر مصیبی روایت زندگی خواهران منصوریان ووشوکار اهل سمیرم اصفهان با موافقت شورای نمایش از آذر روی پرده سینماها می‌رود.

به گزارش خبرزگاری موج، مستند بلند صفر تا سکو به کارگردانی سحر مصیبی و تهیه‌کنندگی مشترک طهورا ابوالقاسمی و مهتاب کرامتی روایت زندگی خواهران منصوریان ووشوکار اهل سمیرم اصفهان است که قهرمان جهان و ایران شدند. این فیلم با نمایش در جشنواره فجر سی و پنجم در چهار رشته بهترین فیلم، کارگردانی، تدوین و صداگذاری نامزد کسب جایزه شد و در جشنواره حقیقت سال گذشته با شش عنوان کاندید، جایزه بهترین فیلم را از آن خود کرد.

«صفر تا سکو» بعد از حضور موفق در دو جشنواره حالا با موافقت شورای نمایش آذر روی پرده سینماها می‌رود.

سحر مصیبی در این فیلم به بخش‌های مهمی از زندگی ورزشی و شخصی این سه خواهر از تمرینات با امکانات کم و مشکلاتی که آنها در طی این مسیر داشتند پرداخته، به طوری که بیننده ناخودآگاه پس از دقایقی با هر سه همراه می‌شود و لحظه به لحظه با نگرانی‌ها و شادی‌ها و تمام مشکلاتی که آنها از سر گذراندند تا به مقام قهرمانی جهان برسند پیش می‌رود.

بخش قابل توجه این فیلم راحتی این سه خواهر مقابل دوربین در تمامی جریانات و‌ اتفاقات تلخ و شیرین زندگی ورزشی‌شان است خصوصا در بخش‌هایی که به زندگی شخصی آنها پرداخته می‌شود. قابل ذکر است هیچکدام از صحنه‌ها در این فیلم بازسازی نشده و تمام اتفاقات به صورت واقعی فیلمبرداری شده و دوربین سحر مصیبی تمام لحظات واقعی این سه خواهر را به تصویر کشیده است. موسسه بامداد فیلم پخش این فیلم را به عهده دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج