مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران درباره حضور این رادیو در نمایشگاه مطبوعات گفت: مانند سال‌های گذشته تصمیم گرفته‌ایم از فضای نمایشگاه مطبوعات برای تعامل با شنوندگان خود البته در راستای برنامه‌ریزی تعاملی استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا افتخاری مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران درباره حضور این رادیو در نمایشگاه مطبوعات گفت: مانند سال‌های گذشته تصمیم گرفته‌ایم از فضاینمایشگاه مطبوعات برای تعامل با شنوندگان خود البته در راستای برنامه‌ریزی تعاملی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: رادیو ایران برنامه‌های «ایران را بشنویم»، «به افق آفتاب»، «حوض نقره»، «نمودار»، «پلاک هشت»، «کافه هنر»، «ایرانشهر»، «ورزش ایران»، «با من بیا» را به طور زنده و مستقیم از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها پخش می‌کند.

افتخاری عنوان کرد: برای تعامل هر چه بیشتر با مخاطبان، رادیو ایران هر روز نشست‌های برنامه‌سازی را برگزار می‌کند. در این نشست‌ها عوامل برنامه‌هایی همچون «رادیو جمعه»، «کوی نشاط» و «خانه و خانواده» حضور دارند. این نشست‌ها برای تعامل بیشتر با مخاطب برگزار می‌شود.

وی افزود: این نشست‌ها هر روز از ساعت 11 صبح به مدت 120 دقیقه برگزار می‌شود. ضمن اینکه فصل دوم برنامه «یک دو صدا» رو به پایان است به همین خاطر عوامل این برنامه تست گویندگی از شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه و علاقمندان به حرفه گویندگی می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج