پخش اپیزود تنها در تهران از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر از جمعه پنجم آبان از شبکه یک آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه یک پخش اپیزود تنها در تهران ازمجموعه تلویزیونی روزهای بهتر از جمعه پنجم آبان از شبکه یک آغاز می‌شود.

امشب سوم آبان قسمت ششم و پایانی اپیزود چادر گلدار به کارگردانی سید محسن یوسفی روی آنتن می‌رود و با اتمام این اپیزود، از روز جمعه پنجم آبان اپیزود «تنها در تهران» به کارگردانی نوید میهن دوست پخش خواهد شد.

قصه شش قسمتی «تنها در تهران» روایتگر داستان جوانی است که تمام توانش را برای احیای مجدد کارخانه‌ای به کار می‌گیرد و علی‌رغم تمام نامهربانی‌ها، انگیزه‌اش را برای ادامه کار حفظ می‌کند.

امین زندگانی، فریبا نادری، کوروش سلیمانی، طوفان مهردادیان، محمد یگانه، منوچهر علیپور، صبا گرگین پور و سامان صفاری از بازیگران این اپیزود هستند.

تنها در تهران

کارخانه ارج و بازار فرش فروشان تهران، بروجرد و کارخانه فرش قم، لوکیشن‌های اصلی این اپیزود از سریال «روزهای بهتر» است. «کهنه سرباز» و «شاهد» نام اپیزودهای بعدی مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر است که به ترتیب توسط علیرضا محمودزاده و محمد کرمانشاهی کارگردانی شده است.

مجموعه «روزهای بهتر» به تهیه‌کنندگی احمد زالی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که از جمعه تا چهارشنبه هر شب ساعت 22:15 از این شبکه روی آنتن می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج