غزل شجاعی بازیگر جدید سریال ۸۷ متر به کارگردانی کیانوش عیاری شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه یک، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی ۸۷ متر به کارگردانی کیانوش عیاری با اضافه شدن یک بازیگر جدید در تهران ادامه دارد.

غزل شجاعی بازیگر جدیدی که قرار است به عنوان دختر خانواده پوردّوّرانی ایفای نقش کند به تازگی به جمع بازیگران این سریال پیوست. هم اکنون گروه تصویربرداری در منزل خانواده سرمدی ها که پدربزرگ و مادربزرگ خانواده پوردّوّرانی ها محسوب می شوند، در حال ضبط سکانس های داخلی هستند.

تصویربرداری در این لوکیشن تا چهار روز آینده ادامه خواهد داشت و سپس گروه تولید به مدت چهار ماه در لوکیشن اصلی سریال که داستان اصلی و ماجرای سریال در آنجا رخ می دهد، نقل مکان می کنند.

فریده سپاه منصور، سعید پیردوست، علی دهکردی، فریبا کامران ، حسین سلیمانی، غزل شجاعی و دیبا زاهدی در این چند روز و در لوکیشن خانه سرمدی ها مقابل دوربین داریوش عیاری خواهند رفت. مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» داستان دو خانواده به نام پوردّوّرانی و خلیلی را روایت می کند که به دنبال خرید خانه ای از یک کلاهبردار ماجراهایی را خلق می کنند.

علی دهکردی، ابوالفضل پورعرب، مهران رجبی، فریبا کامران، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، دیبا زاهدی، ملیکا نصیری، علی طالب لو، نیما نوری زاده و غزل شجاعی از بازیگران سریال هستند.

عوامل تولید این سریال عبارتند از تهیه کننده، نویسنده و کارگردان کیانوش عیاری، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان شبنم عرفی نژاد، دستیار دوم کارگردان رضا مسعودی، مدیر تولید حسن آقاکریمی، منشی صحنه سهیلا کاشفی، مدیر فیلمبرداری داریوش عیاری، فیلمبردار بابک ابرغانی، صدابردار سیامک نیازی، طراح گریم محمد گل افشار و نازنین عرفی نژاد، طراح صحنه و لباس سعید رحیمی و مدیر تدارکات رضا صادق.

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در دست تولید است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج