شبکه NBC یک کمدی خواهرانه با عنوان «بیش از اندازه نزدیک به خانه» را در دستور کار خودش قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج، شبکه NBC یک کمدی خواهرانه با عنوان «بیش از اندازه نزدیک به خانه» را در دستور کار خودش قرار داده. سریالی که قرار است توسط تهیه کننده های سابق سریال «2 دختر ورشکسته»، مایکل لیزبه و نیت ریگر و با همراهی الن دی جنرس ساخته شود. لیزبه و ریگر سریال را بر اساس ایده اولیه ای از الن دی جنرس خواهند نوشت. این سریال داستان دو خواهر است که یکی با تلاش خودش و تحصیل زندگی خوبی برای خودش دست و پا کرده اما دیگری بسیار تنبل است و تلاشی برای زندگیش نمی کند. داستان از جایی آغاز می شود که خواهر تنبل برنده بخت آزمایی می شود و یک شبه ثروتمند می گردد.

واحد تلویزیونی برادران وارنر در کنار الن دی جنرس و جف کلیمن تهیه کنندگی این سریال را بر عهده خواهد داشت. مجری نام آشنای تلویزیون آمریکا گفته که در قالب این سریال مفرح می خواهد ارزش های خانوادگی، طبقات اجتماعی و رویای آمریکایی را مورد کاوش قرار دهد.

الن دی جنرس که امسال فصل پانزدهم برنامه تلویزیونی روزانه اش را آغاز کرده و سابقه مجری گری در مراسم اسکار را هم دارد، چند وقتی هست که در کنار مجری گری می خواهد دوباره فعالیت های دیگری را هم داشته باشد. او قرار است یک استندآپ کمدی برای شبکه نتفلیکس آماده کند و سریالی انیمیشنی بر اساس یکی از داستان های مشهور دکتر زوس، «تخم مرغ های سبز و گوشت» را هم برای این شبکه تهیه کند. الن حالا به یاد دهه 90 سراغ ساخت سیتکام هم آمده و باید دید این تجربه موفق خواهد بود یا خیر.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج