کمپانی سونی آماده است تا فصل جدیدی از «مردان سیاه پوش» را شروع کند.

به گزارش خبرگزاری موج، به نظر می‌رسد سونی فعلا قصد تعطیل کردن دارایی چند میلیارد دلاری خودش را ندارد و بعد از ساخت یک سه گانه از روی آن، می خواهد فصل جدیدی از «مردان سیاه پوش» را رقم بزند. سونی اعلام کرده روز 17 می سال 2019 از فیلمی رونمایی خواهد کرد که فعلا نام آن مشخص نیست و تنها اطلاعاتی که از آن منتشر شده این است که فیلمنامه اش توسط مت هالووی و آرت مارکام نوشته می شود. فیلمنامه نویسانی که پیشتر نوشتن متن دو بلاک باستر معروف «مرد آهنی» و «تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه» را هم در پرونده خودشان دارند.

البته انتظار نمی رود در فیلم جدید تامی لی جونز و ویل اسمیت حضور داشته باشند اما قرار است این اثر بر مبنای همان دنیایی باشد که این دو در خلقش شریک بوده اند. شنیده می شود فیلم جدید در مورد سازمانی است که برای مبارزه با آدم فضایی ها ساخته شده و قرار است شرورهای فضایی را در سراسر دنیا تعقیب کند. سونی می خواهد فیلم جدید همان شانی را داشته باشد که «دنیای ژوراسیک» برای مجموعه «پارک ژوراسیک» ایفا کرد. استیون اسپیلبرگ، لوری مک دانلد و والتر اف. پارکس تهیه کنندگان این اثر هستند و از الان جلساتشان برای پیدا کردن یک کارگردان درجه یک را آغاز کرده اند.

پروژه جدید از این جهت یک شگفتی است که پیش بینی می شد داستان قسمت جدید «مردان سیاه پوش» به صورت مشترک با مجموعه «جامپ استریت» باشد و چانینگ تاتوم و جونا هیل کت و شلوار مشکی به تن کنند اما به نظر می رسد این اتفاق فعلا نخواهد افتاد. هر چند گفته می شود این ایده هم به کلی از بین نرفته و در دست کار است اما خبری از ساخته شدنش احتمالا تا قبل از سال 2019 نخواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج