کاویانی کارگردان سینما گفت: فیلم سینمایی «بن بست وثوق» تقریبا آماده نمایش است و ممکن است در آذرماه به نمایش عمومی در بیاید.

به گزارش خبرگزاری موج، حمید کاویانی کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: به تازگی نگارش فیلمنامه جدیدم با عنوان «رد باران» به پایان رسیده است و در حال حاضر مشغول بازنویسی و گفتگو با عوامل برای بستن قرارداد هستیم.

وی افزود: امیدوارم تا نیمه‌ مهر ماه، درخواست پروانه ساخت برای «رد باران» تقدیم شورای صدور پروانه ساخت شود. این را هم باید بگویم که ما با تهیه کننده و سرمایه گذار از حدود سه سال پیش توافقاتی داشته ایم و در این مورد مشکلی نداریم.

کاویانی با اشاره به موضوع «رد باران» بیان کرد: این فیلم یک عاشقانه متفاوت است که نشانی از عشق می آورد و ما را به جهان امن و آرام و پر از مهر دعوت می‌کند.

این کارگردان اظهار کرد: فصل مناسب فیلمبرداری این اثر در پاییز و زمستان است و بیش از ۸۰ درصد از «رد باران» در شمال کشور روایت و قسمتی از این فیلم در مشهد و کمتر از ۱۰ درصد آن در تهران فیلمبرداری می شود.

کاویانی با اشاره به اثر دیگرش با عنوان «بن بست وثوق» بیان کرد: «بن بست وثوق» فیلمی متفاوت از جریان معمول سینمای ما است. در جهان سکوت و بی اعتمادی و تنهایی، تلاش برای انسان بهتر بودن را روایت می‌کند. ما از ابتدا این تصمیم را داشتیم که ۲ نسخه از این فیلم را ارایه دهیم یکی برای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با زمان ۱۲۲ دقیقه و دیگری برای نمایش عمومی که برای این مورد زمان فیلم به ۱۰۳ دقیقه کاهش یافت. نمایش نسخه‌ ۱۰۳ دقیقه‌ای فیلم «بن بست وثوق» در دومین جشنواره فیلم «سلامت» با استقبال خوبی از سوی مخاطب مواجه شد.

وی در پایان گفت: این فیلم تقریبا آماده نمایش است و ممکن است در آذرماه به نمایش عمومی در بیاید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج