تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی با همکاری شهرک دفاع مقدس در شهرک سینمایی غزالی ادامه دارد.

به گزارش خبرگذاری موج، تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی به 15 درصد رسید.

مهدی صبائی، سیروس همتی و اصغر محبی در سکانس‌های جنگ در شهرک سینمایی مقابل دوربین رفتند. این سکانس‌ها با همکاری شهرک دفاع مقدس در اطراف تهران و شهرک سینمایی غزالی تصویربرداری می‌شود.

بنا بر این گزارش، «پاهای بیقرار» در سه فصل زمان حال و گذشته تولید خواهد شد. فصل اول و سوم زمان حال و فصل دوم را زمان گذشته شامل می‌شوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی 60 قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند.

فصل دو از سال 57 تا 64 را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود و یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی،افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران اصلی سریال «پاهای بیقرار» هستند.

«پاهای بیقرار» به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید می‌شود. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

مجموعه تلویزیونی «پاهای بی‌قرار» برای پخش از شبکه پنج سیما ساخته می‌شود. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج