دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، با حکم سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی قزلی دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد شد و مذاکرات نهایی برای تعیین دبیر علمی این رویداد ادبی نیز انجام شده و به زودی حکم انتصاب یکی از این نویسندگان بنام و برنده جوایز متعدد ادبی برای تصدی این مسئولیت ابلاغ خواهد شد.

مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان که پیش‌تر دبیر اجرایی و عهده‌دار برگزاری سه دوره گذشته جایزه ادبی جلال آل احمد، جشنواره بین‌المللی شعر فجر و نیز جایزه ادبی پروین اعتصامی شده بود، بار دیگر از سوی دکتر سیدعباس صالحی به عنوان دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شد. در متن این حکم آمده است:

برادر گرامی، جناب آقای مهدی قزلی

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه‌های فرهنگی، به‌ویژه در حوزه شعر و ادب به موجب این حکم به عنوان «دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال، و تعامل بیشتر با اساتید و نویسندگان ارجمند و محترم هیئت علمی، همچون ادوار گذشته در برگزاری شایسته‌تر این رویداد بزرگ موفق و موید باشید.

بر پایه این گزارش به زودی اعضای هیات علمی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد که به تازگی از سوی سرپرست معاونت امور فرهنگی پیشنهاد شده‌اند نیز تعیین شده و حکم انتصاب خود را از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت خواهند کرد.

از سال ۱۳۹۳ و در پی تصمیم کارگروه ویژه جشنواره­‌های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزاری جایزه ادبی جلال­‌ آل‌احمد، جشنواره بین­‌المللی شعر فجر و جایزه ادبی پروین اعتصامی به بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان واگذار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج