با حکم مرتضی میر باقری، معاون رئیس سازمان در امور سیما اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه پنج سیما معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، تشکلیل اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه ها با حکم دکتر مرتضی میر باقری، معاون رئیس سازمان در امور سیما و با هدف بهره گیری از ظرفیت خبرگان و کارشناسان برای عمق بخشی به فرآیند تصمیم سازی شبکه های سیما، اعضای حقیقی شورای اندیشه ورزی شبکه ها را تعیین شده است.

بنا بر این حکم دکترحمید رضا مقدم فر، دکتر حجت الله عبدالملکی، دکترمحمدباقر تورنگ، دکتر مهرداد بذرپاش، حسن اسلامی مهر به همراه دکتر عبدالکریم خیامی و مجید زین العابدین اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه پنج سیما را تشکیل می‌دهند.

در حکم معاون سیما، به آینده پژوهی و پیشنهاد مسیر آتی شبکه با توجه به ظرفیت های بالفعل و بالقوه آن، پیشنهاد محورهای برنامه سازی در مناسبت های مذهبی و ملی ذیل گفتمان ابلاغی معاونت سیما و پیشنهاد ایده های نو و خلاقانه برنامه سازی اعم از محتوایی و ساختاری به منظور ارتقای جذابیت و اثرگذاری برنامه ها اشاره شده است.

تحلیل و بررسی گزارش های نظارتی، پژوهشی، نظرسنجی و ارزیابی عملکرد مراجع درون و برون سازمانی، بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه ها به ویژه برنامه های شاخص و پر مخاطب شبکه از نکات دیگری است که معاون سیما بر آن تاکید داشته است.

میرباقری در این حکم به پیشنهاد راهکارهای افزایش بهره گیری شبکه ها از ظرفیت های رسانه های نوین و فضای مجازی اشاره کرده و خواستار افزایش همکاری و هماهنگی برای تحقق ماموریت ها شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج